old2.spitaldb.ro - /site/pages/achizitii/2018/


[To Parent Directory]

Thursday, July 05, 2018 1:16 PM <dir> 05.07.2018 ANULARE ANUNT nrADV1022297
Thursday, December 06, 2018 4:56 PM <dir> 06.12.2018 Lucrari de inlocuire tabla zincata TBC Moroeni
Wednesday, June 13, 2018 1:39 PM <dir> 13.06.2018 motor ortopedie
Wednesday, January 31, 2018 5:04 PM <dir> 2018.01 mentenanta echipamente pentru birou
Wednesday, January 31, 2018 5:02 PM <dir> 2018.01. mentenanta sisteme video
Tuesday, February 20, 2018 3:08 PM <dir> 2018.02.20 verificare instalatii PSI
Monday, February 26, 2018 2:16 PM <dir> 2018.02.26 mentenanta pompe,hidranti stingatoare
Tuesday, February 27, 2018 4:49 PM <dir> 2018.02.27 DALI reabilitare boli infectioase
Wednesday, February 28, 2018 4:50 PM <dir> 2018.02.28 mutare cazan SIETA
Wednesday, March 07, 2018 11:25 AM <dir> 2018.03.07 furnizare pompa circulatie
Wednesday, March 07, 2018 11:56 AM <dir> 2018.03.07 verificare prize de pamant
Tuesday, March 13, 2018 5:01 PM <dir> 2018.03.13 anulare anut 158515 prize de pamnt
Tuesday, March 13, 2018 5:05 PM <dir> 2018.03.13 PIESE DE SCHIMB AUTOTURISME
Tuesday, March 13, 2018 5:02 PM <dir> 2018.03.13 verificare prize pamnt 2
Friday, March 30, 2018 1:07 PM <dir> 2018.03.2018 LUCRRI DE FORARE SUBTERANA CANALIZARE -Boli Infectioase
Tuesday, March 27, 2018 4:31 PM <dir> 2018.03.27 servicii de tiparire si livrare
Friday, March 30, 2018 1:03 PM <dir> 2018.03.30 TABLA ZINCATA
Friday, April 13, 2018 9:58 AM <dir> 2018.04.12 furnizare saltele
Friday, April 13, 2018 9:57 AM <dir> 2018.04.12 verificare gaze gura ocnitei
Thursday, April 19, 2018 10:10 AM <dir> 2018.04.19 consumabile dentare
Thursday, April 19, 2018 3:34 PM <dir> 2018.04.19 REABILITARE CANALIZARE TBC
Thursday, April 19, 2018 10:08 AM <dir> 2018.04.23 furnizare pvc
Thursday, May 10, 2018 1:20 PM <dir> 2018.05.10 reabilitare Boli Infectioase 2
Wednesday, June 13, 2018 1:07 PM <dir> 2018.06.13 ECOGRAF CU SONDA TRANSVAGINALA SI SONDA ABDOMINALA
Tuesday, June 26, 2018 10:02 AM <dir> 2018.06.26 aparate fizioterapie
Wednesday, July 04, 2018 2:34 PM <dir> 2018.07.04 UNITATE CHIRURGICALA
Monday, July 16, 2018 9:36 AM <dir> 2018.07.16 verificare gaze
Thursday, July 26, 2018 12:37 PM <dir> 2018.07.26 Lucrari de inlocuire a sistemului de iluminat clasic cu echipamente care folosesc tehnologia LED
Friday, September 14, 2018 11:12 AM <dir> 2018.09.12 ANULARE Anunt de publicitate nr. ADV1026564 - Inlocuire sistem de iluminat
Wednesday, September 26, 2018 1:17 PM <dir> 2018.09.26 Centrale termice p=80kw
Wednesday, October 03, 2018 11:00 AM <dir> 2018.10.03 Reabilitare cu bransare I.C. Bratianu
Friday, October 12, 2018 1:25 PM <dir> 2018.10.12 dirigentie reabilitare boli infectiasa
Wednesday, October 24, 2018 10:01 AM <dir> 2018.10.23 Furnizare schimbator de caldura
Thursday, October 25, 2018 9:52 AM <dir> 2018.10.23 Servicii de reparatii la prizele de pamant
Wednesday, October 24, 2018 10:52 AM <dir> 2018.10.24 grupuri electrogene
Thursday, November 01, 2018 4:06 PM <dir> 2018.11.01 schimbator de caldura in placi abur- apa calda- centrala termica , in locatia Gura Ocnitei
Monday, November 05, 2018 4:35 PM <dir> 2018.11.05 anunt servicii deszapezire
Monday, November 05, 2018 12:55 PM <dir> 2018.11.05 Servicii de actualizare soft firewall FG100D
Monday, November 12, 2018 1:05 PM <dir> 2018.11.12 Servicii de verificare si curatare a cosurilor de evacuare a fumului
Tuesday, November 20, 2018 4:10 PM <dir> 2018.11.20 Furnizare Licente WINDOWS 10 Pro 64 ENG Retail
Thursday, November 22, 2018 12:58 PM <dir> 2018.11.22 Verificare gaze CTS, Dispensar TBC , Apartament
Wednesday, December 05, 2018 3:26 PM <dir> 2018.12.05 Servicii de paza
Tuesday, April 24, 2018 12:51 PM <dir> 24.04.2018 anulare anunt feronerie