old2.spitaldb.ro - /site/pages/achizitii/2017/


[To Parent Directory]

Tuesday, September 05, 2017 10:11 AM <dir> 05.09.2017 centrale
Tuesday, September 05, 2017 10:12 AM <dir> 05.09.2017 usi rezistente la foc
Friday, January 13, 2017 3:20 PM <dir> 2017.01.13 proiectare
Friday, January 13, 2017 2:34 PM <dir> 2017.01.13 servicii tamplarie PVC
Wednesday, January 18, 2017 5:35 PM <dir> 2017.01.18 mentenanta sisteme video
Wednesday, January 18, 2017 5:33 PM <dir> 2017.01.18 verificare ecrane protectie
Thursday, January 26, 2017 10:47 AM <dir> 2017.01.26 mentenanta informatica
Thursday, January 26, 2017 10:50 AM <dir> 2017.01.26 mentenanta instalatii incendii
Thursday, February 09, 2017 12:09 PM <dir> 2017.02.09 SERVICII MENTENANTA INFORMATICA II
Friday, February 17, 2017 2:44 PM <dir> 2017.02.17 FURNIZARE MOBILA
Tuesday, March 14, 2017 1:14 PM <dir> 2017.03.14 REVIZIE GAZE 4 LOCATII
Thursday, March 16, 2017 4:13 PM <dir> 2017.03.16 PARDOSELI
Tuesday, March 14, 2017 1:15 PM <dir> 2017.03.17 EVALUARE RISCURI
Monday, March 20, 2017 5:44 PM <dir> 2017.03.20 tavane boli infectioase
Friday, March 24, 2017 12:50 PM <dir> 2017.03.24 intretinere auto
Friday, March 24, 2017 12:49 PM <dir> 2017.03.24 PUFFER -acumulator apa calda
Friday, March 24, 2017 12:51 PM <dir> 2017.03.24 reparatie put
Friday, March 24, 2017 12:52 PM <dir> 2017.03.24 servicii internet de backup
Thursday, April 06, 2017 4:44 PM <dir> 2017.04.06 AUTORIZATIE PROTECTIE INCENDIU
Thursday, April 06, 2017 4:40 PM <dir> 2017.04.06 EXPERTIZA TAHNICA -Boli Infectioase
Wednesday, May 03, 2017 11:46 AM <dir> 2017.05.03 REPARATIE SISTEM ALIMENTARE APA
Thursday, May 04, 2017 2:00 PM <dir> 2017.05.04 ANULARE ANUNT 82579 24.03.2017
Wednesday, June 14, 2017 9:38 AM <dir> 2017.06.14 verificare proiect
Wednesday, June 21, 2017 2:30 PM <dir> 2017.06.21 acoperis cardiologie
Monday, June 26, 2017 9:07 AM <dir> 2017.06.23 execute lift Oncologie
Wednesday, July 26, 2017 4:38 PM <dir> 2017.07.26 dirigentie lift
Thursday, September 28, 2017 3:13 PM <dir> 2017.09.28 servicii deszapezire
Wednesday, October 18, 2017 1:26 PM <dir> 2017.10.18 verificare cosuri fum
Thursday, February 01, 2018 12:44 PM <dir> 24.10.2017 Servicii de verificare instalatie de gaze str. Cooperatiei nr. 2 si Mr. Breziseanu
Thursday, March 30, 2017 10:47 AM <dir> 30.03.2017 anulare anunt tavane
Tuesday, October 31, 2017 3:45 PM <dir> 31.10.2017 anulare anunt de publicitate nr. 131601
Tuesday, October 31, 2017 4:41 PM <dir> 31.10.2017 Servicii de verificare si revizii tehnice ale instalatiilor de gaze naturale